WALDREW - Schody, drzwi, kuchnie na wymiar z drewna

Witaj

w

świecie

Wal

Drew

tutaj

spotkasz

tylko

jakość

Nasza ofeta

Schody proste i zabiegowe

Schody proste Gdańsk i Gdynia

Schody proste, jednobiegowe - prowadzą w prostej linii na wyższe piętro. Wykończone drewnem schody jednobiegowe dopasować możemy do każdego stylu - od klasycznych po nowoczesne. Mają bardzo duży wpływ na charakter pomieszczenia, dlatego przy ich projektowaniu uwzględniamy proporcje i wygląd wnętrza - dla idealnego efektu i oczekiwań naszych klientów.

Schody zabiegowe są doskonałym rozwiązaniem kiedy mamy do czynienia z ograniczoną ilością miejsca. Ich bieg zmienia kierunek pod kątem 180 stopni za pomocą stopni, które mają najczęściej kształt wydłużonego trójkąta. Fenomenalnie odnajdują się w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach. Najwyższej jakości drewno jakim wykańczamy schody zabiegowe buduje estetyczny wizerunek i piękną prezencję całego pomieszczenia.

 

Doświadczenie

Schody są jednym z podstawowych elementów wykończenia piętrowego domu. Muszą spełniać wiele kryteriów, przede wszystkim bezpieczeństwa, funkcjonalności i estetyki. Naszą pasją od wielu lat jest stolarstwo. Nabyte doświadczenie oraz stałe doskonalenie w tej dziedzinie pozwala nam na perfekcyjne wykonanie schodów drewnianych. Starannie tworzymy wszystkie projekty - zarówno gotowe jak i indywidualne, jednocześnie dbając o każdy szczegół.

Zobacz nasze realizacje