WALDREW - Schody, drzwi, kuchnie na wymiar z drewna

Witaj

w

świecie

Wal

Drew

tutaj

spotkasz

tylko

jakość

Nasza oferta

Schody na konstrukcji

Schody na konstrukcji Gdańsk

W każdym domu posiadającym przynajmniej jedno piętro, niezbędnym elementem wyposażenia są schody. Należy zadbać o to, aby ich użytkowanie było przede wszystkim bezpieczne, ale również praktyczne.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem stawiamy przede wszystkim na indywidualne potrzeby naszych klientów. Dostosowujemy schody do wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających przestrzeni. Wykonujemy projekty na zamówienie, służymy radą i szeroką wiedzą.

Schody na konstrukcji i schody na wymiar tworzymy z dbałością o każdy szczegół, aby ich użytkowanie było komfortowe i bezpieczne. Jednocześnie wykonujemy je z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu utrzymują swój doskonały wygląd oraz funkcjonalność przez dekady. Na stalowej konstrukcji umieszczamy drewniane stopnie z najlepszego drewna: dębu, buku, jesionu.

Schody na wymiar Gdynia

Zalety schodów na konstrukcji i schodów na wymiar Gdańsk Gdynia nie tylko opierają się na ich funkcjonalności, ale również na niebywałej estetyce. Łącząc konstrukcje stalowe z drewnianymi stopniami tworzymy spójne i eleganckie kompozycje, które nadadzą wnętrzu wymarzonego charakteru. Śledzimy najnowsze trendy w budownictwie, gdzie schody na konstrukcji plasują się bardzo wysoko.

Schody na wymiar pozwalają na zaoszczędzenie przestrzeni. Są uniwersalne, dzięki czemu odnajdą się w każdym wnętrzu, nawet w najbardziej wymagających warunkach. Wykonane mogą być na wiele sposobów:

  • proste jednobiegowe - prowadzące z parteru w prostej linii na piętro;
  • zabiegowe - konstrukcja, w której bieg skręca pod kątem prostym, a ich stopnie w miejscu skrętu mają formę wydłużonego trójkąta;
  • spiralne/kręcone - jak sama nazwa wskazuje, ich bieg jest spiralny, co sprawia, że zajmują bardzo mało przestrzeni;

WalDrew wykonuje schody na wymiar według preferencji klientów i możliwości przestrzennych, aby jak najlepiej zagospodarować dane wnętrze.