WALDREW - Schody, drzwi, kuchnie na wymiar z drewna

Witaj

w

świecie

Wal

Drew

tutaj

spotkasz

tylko

jakość

Nasza oferta

Drzwi ukryte

Dyskretne przejście

Należące do gamy drzwi wewnętrznych tzw. drzwi ukryte cieszą się coraz większą popularnością. Ich montaż polega na zainstalowaniu ukrytej ościeżnicy, dzięki czemu drzwi są w równej linii ze ścianą. Gdyby nie klamka i cienka linia wyznaczająca skrzydło, wydawać by się mogło, że w ogóle ich nie ma. Tego rodzaju skrzydła pojawiają się w nowoczesnych wnętrzach, a także takich, gdzie panuje styl minimalistyczny.

Doświadczenie i kreatywność pracowników naszej firmy, pozwala stworzyć projekty drzwi ukrytych, które wkomponują się w każdy styl aranżacyjny.
Oferujemy naszym klientom projekty drzwi, które są nowoczesne, designerskie i w pełni funkcjonalne dla każdego rodzaju pomieszczeń.

 Poprzez instalację tego rodzaju skrzydeł w pomieszczeniu zmienia się jego optyka – wydaje się ono większe i przestronniejsze. Drzwi ukryte świetnie spełniają swoją rolę jako dodatkowe przejście, na przykład z sypialni do łazienki lub z kuchni do spiżarni. WalDrew spełnia oczekiwania swoich klientów poprzez realizację indywidualnych projektów.

Stolarstwo jest naszą największą pasją, w którą wkładamy całe serce. Do produkcji drzwi ukrytych używamy najlepszej jakości dębu, buku, jesionu oraz drzewa orzechowego. Z wielkim szacunkiem odnosimy się do tego fenomenalnego surowca. Wszystkie produkty wytwarzamy z niebywałą starannością, biorąc przede wszystkim za cel zadowolenie naszych nabywców.