WALDREW - Schody, drzwi, kuchnie na wymiar z drewna

Witaj

w

świecie

Wal

Drew

tutaj

spotkasz

tylko

jakość

Nasza oferta

Schody na beton

Drewniane stopnie

Bardzo ważnym elementem wykończenia domów posiadających piętro są schody. Szkielet schodów betonowych powstaje już w fazie planowania architektonicznego. Zamieszczone są one najczęściej w domach o dużej przestrzeni, gdzie ich ciężki i solidny charakter nie będzie przytłaczał wnętrza. Schody na betonie są bez wątpienia bardzo mocną i wytrzymałą konstrukcją, która jest bezpieczna i cicha. Nie będą skrzypieć ani niszczeć w trakcie wieloletniej eksploatacji.

Profesjonalnie zajmujemy się tworzeniem i instalacją stopni drewnianych, które montuje się na betonowych schodach i tworzy ich wykończenie. Najwyższej jakości drewno prezentuje się znakomicie, nadaje wnętrzu eleganckiego i naturalnego charakteru.Wykonujemy indywidualne projekty na zamówienie. W ten sposób możemy spełnić wszystkie, najbardziej wymagające oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy dyspozycyjni, chętnie służymy pomocą i wiedzą zdobytą dzięki wieloletniemu doświadczeniu.

Schody na konstrukcji betonowej mogą być zaprojektowane w różnych formach - całkowicie proste albo mieć podest, który pozwala na zmianę kierunku biegu. Często wykonywane są także w tak zwanym zabiegu, gdzie ich bieg skręca pod kątem prostym tworząc trójkątne stopnie.