WALDREW - Schody, drzwi, kuchnie na wymiar z drewna

Witaj

w

świecie

Wal

Drew

tutaj

spotkasz

tylko

jakość

Nasza oferta

Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne
Gdańsk i Gdynia

Drzwi przesuwne to doskonałe, praktyczne rozwiązanie dla pomieszczeń o różnym metrażu. Montowane są na specjalnej prowadnicy z mechanizmem przesuwnym, znajdującym się zazwyczaj w górnej części ściany. Takie skrzydła wejściowe posiadają wiele praktycznych funkcji, np. nie zajmują dodatkowej powierzchni, można je lekko otwierać i zamykać. Są doskonałą alternatywą dla klasycznych drzwi skrzydłowych w małych pomieszczeniach. Znajdą zastosowanie również w tych dużych, z możliwością podzielenia ich na mniejsze pomieszczenia.

Drzwi przesuwne to komfortowe rozwiązanie, pozwalające powiększyć optycznie wnętrze oraz nadać niepowtarzalności w wyglądzie swojego lokum.


Nasze drzwi przesuwne z Gdańska i Gdynii idealnie wkomponują się we wnętrzach, w których panuje styl nowoczesny, retro czy skandynawski. Jednak WalDrew, jako firma z wieloletnim doświadczeniem, realizuje osobiste projekty naszych nabywców, aby stworzyć drzwi przesuwne, które będą pasować do każdej aranżacji i preferencji klientów.

 

Dbałość o szczegóły

Wszystkie zamówienia wykonujemy z wielką dokładnością, pasją i wkładamy w nie całe serce. Dbamy o najmniejsze szczegóły, aby efekt końcowy dodawał wnętrzu prawdziwego stylu. Do produkcji używamy drewna z dębu, orzecha, buku i jesionu, dlatego jest to produkt, który bez wątpienia będzie służył przez lata.