WALDREW - Schody, drzwi, kuchnie na wymiar z drewna

Witaj

w

świecie

Wal

Drew

tutaj

spotkasz

tylko

jakość

Nasza oferta

Schody spiralne /kręcone

Atrakcyjne i praktyczne

Zdecydowanie jednym z największych atutów schodów spiralnych (zwanych inaczej kręconymi lub okrągłymi) jest fakt, że cała ich konstrukcja potrzebuje niewielkiej ilości przestrzeni. Takie rozwiązanie, które wykorzystywane jest od lat, stosuje się najczęściej w małych pomieszczeniach, gdzie ta przestrzeń jest mocno ograniczona. Charakterystyczna konstrukcja schodów spiralnych pozwala na zagospodarowanie i optymalizację wnętrza, dzięki czemu możemy efektywnie wykorzystać pozostały obszar.

Jako producent schodów drewnianych specjalizujemy się także w kreowaniu i instalacji schodów spiralnych. Różnorodność i perfekcyjne wykonanie naszych projektów poparta jest doświadczeniem zdobywanym przez lata. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów tworzymy projekty indywidualne, które doskonale odnajdą się w nawet najbardziej wymagających wnętrzach. Swoją wiedzą wspieramy i doradzamy, ponieważ zadowolenie naszych nabywców jest dla nas priorytetem.

Najwyższej jakości drewno, z którego produkowane są nasze schody zapewnią piękny i estetyczny wygląd. Drewniane schody dodają każdemu wnętrzu naturalnej, eleganckiej prezencji. Dbałość o najmniejsze detale sprawia, że nasze produkty nie tracą na swojej funkcjonalności nawet przez dekady ich eksploatacji.