WALDREW - Schody, drzwi, kuchnie na wymiar z drewna

Witaj

w

świecie

Wal

Drew

tutaj

spotkasz

tylko

jakość

Nasza oferta

Kuchnie

Kuchnie na wymiar

Niegdyś kuchnia była miejscem służącym jedynie do przygotowywania pożywienia. Z biegiem lat stała się jednak jednym z najważniejszych pomieszczeń w naszych domach – jest miejscem pogawędek i przygotowania wspólnych posiłków. To centralne miejsce spotkań domowników. Spędzamy w niej sporo czasu w ciągu dnia, dlatego tak ważne jest, aby była komfortowo urządzona, nie tylko pod względem kulinarnym.
WalDrew jako jedna z najbardziej doświadczonych firm stolarskich na rynku, wychodzi naprzeciw wymaganiom współczesnych klientów. Produkujemy kuchnie na wymiar, pełne klasy i elegancji meble, blaty, stoły, krzesła oraz inne elementy kuchenne. Wszystkie wytwarzamy z wysokogatunkowego drewna: dębowego, bukowego, jesionu i orzecha.

 


Wiemy jak ważne jest, aby kuchnia była praktycznie urządzona i funkcjonalna. Powinna być wyposażona w solidne meble i akcesoria. W jej wnętrzach powinien panować ład i porządek, dlatego przy wykonywaniu projektów stawiamy na wygodę i pełne zagospodarowanie przestrzeni. Nasza firma oferuje meble wykonane wyłącznie z najwyższej klasy drewna – nowoczesne, eleganckie i praktyczne.
Podążamy z duchem czasu, dlatego nasze drewniane wyposażenie kuchni projektowane są na miarę XXI wieku. Tworzymy plany kuchni na wymiar, kuchnie w zabudowie oraz meble kuchenne dostosowane do osobistych preferencji naszych nabywców. Staranność z jaką wykonujemy naszą pracę daje naszym klientom gwarancję najwyższej jakości produktu, który będzie służył przez wiele długich lat. Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji.