WALDREW - Schody, drzwi, kuchnie na wymiar z drewna

Witaj

w

świecie

Wal

Drew

tutaj

spotkasz

tylko

jakość

Nasza oferta

Nowoczesne schody

Schody nowoczesne
Gdynia i Gdańsk

Jako firma, która podąża z duchem czasu, specjalizujemy się również w kreowaniu i instalacji nowoczesnych schodów. Wykończenie nieruchomości naszymi produktami z wysokogatunkowego drewna obfituje w designerskie aranżacje. Pomysłowość i wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem pozwala nam na wytworzenie bezpiecznych, funkcjonalnych i jednocześnie nowoczesnych schodów. Projektujemy na zamówienie, według gustu i preferencji naszych klientów. We wszystkie prace wkładamy całe serce oraz dbamy o najmniejsze szczegóły.

 Nowoczesne schody Gdańsk Gdynia mogą być zamontowane w domu na kilka różnych sposobów:
1) Na kondygnacji metalowej lub stalowej - zapewnia to oszczędność miejsca, ale również zimne, a jednocześnie eleganckie połączenie drewna z metalowymi fragmentami. Dopełnieniem nowoczesnego stylu może być przeszklenie części pomiędzy schodami, a balustradą.
2) Na betonie - w tym przypadku drewniane stopnie umieszczane są na wylanym uprzednio betonie. Taki sposób aranżacji wykorzystuje się w przestronnych wnętrzach, których obszerne schody nie są w stanie przytłoczyć. Są bezpieczne i ciche podczas użytkowania.
3) Na wspornikach - planowane już na etapie projektowania obiektu, gdyż wymaga to umiejscowienia w ścianie specjalnych ram, na których potem utrzymują się stopnie. W ten sposób dodatkowa kondygnacja nie jest potrzebna. Schody drewniane wystają ze ściany, co wygląda niesamowicie magicznie, jakby wisiały w powietrzu.