WALDREW - Schody, drzwi, kuchnie na wymiar z drewna

Witaj

w

świecie

Wal

Drew

tutaj

spotkasz

tylko

jakość

Kuchnie na wymiar

Kuchnie Reda i Rumia

Kuchnie na wymiar Reda

Budując swój przyszły dom, pragniesz, aby wszelkie elementy wyposażenia były solidne i trwałe, abyś mógł z nich korzystać przez długie lata? A może mieszkasz w bloku i chcesz wyremontować starą kuchnię Reda, ale nie masz pomysłu jak to zrobić? Z pomocą przychodzi Ci nasza firma, która projektuje i wykonuje kuchnie na wymiar Reda

Kuchnie Reda

Od lat jesteśmy wiodąca firmą na rynku, która spełnia marzenia i oczekiwania klientów w urządzaniu wnętrz. Do wykonania elementów kuchnii na wymiar Reda używamy prawdziwego drewna, gdyż jest ono naszą pasją. Jest to materiał bardzo twardy, naturalnie zdobiony w tzw. słoje, dzięki czemu wzór każdego segmentu jest unikalny. Wyroby drewniane są bardzo trwałe, co daje gwarancję użyteczności przez wiele długich lat. Jako firma projektująca wnętrza oraz produkująca elementy wyposażenia wnętrza, proponujemy w swojej ofercie wyroby z prawdziwego drewna. Jest to niezwykle uniwersalny w swym zastosowaniu materiał, który wprowadza we wnętrzach ciepło, szyk i elegancję, a dodatkowo jest niezwykle trwały. Meble, blaty, stoły, krzesła i pozostałe elementy zaopatrzenia kuchni Gdańsk wykonujemy z drewna takiego jak dąb, buk, jesion i orzech.

Kuchnie na wymiar Rumia

Decydując się na budowę kuchni na wymiar Rumia, z pomocą projektantów uzyskasz w pełni funkcjonalną i zagospodarowaną przestrzeń. Każdy element wyposażenia wytwarzany jest zgodnie z wymierzoną miarą, dlatego nawet przy małym metrażu tego pomieszczenia, jesteśmy w stanie urządzić kuchnię marzeń, zostawiając przy tym swobodę przemieszczania się nawet dla kilku osób.

Kuchnie Rumia

Innowacyjne aranżacje kuchni Rumia i eleganckie wykończenia pozwalają przygotowywać pokazy kulinarne dla naszych gości czy zapewniają miejsce do przyrządzenia potraw przez kilka osób. Jej nowoczesna praktyczność sprawiła, że z najmniej interesującego lokum przeobraziła się w najczęściej odwiedzane miejsce w naszych domach. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, gdzie z ich pomocą współnie ustalicie, jak będzie wyglądała wasza przyszła zaprojektowana kuchnia na wymiar. W produkcji używamy drewna, takiego jak buk, dąb, jesion, orzech.