WALDREW - Schody, drzwi, kuchnie na wymiar z drewna

Witaj

w

świecie

Wal

Drew

tutaj

spotkasz

tylko

jakość

Nasza oferta

Drzwi pokojowe

Drzwi pokojwe Gdynia

Firma WalDrew już od kilkunastu lat tworzy drewniane realizacje wyposażenia domu. W naszej ofercie znajdują się projekty drzwi pokojowych. Proponujemy modele drzwi do pokoju w wariantach przesuwnych i ukrytych - jedno i dwu-skrzydłowych. Drzwi to obowiązkowy i niezwykle ważny element wykończenia każdego domu, zapewniają prywatność, a także dopełniają poczucie bezpieczeństwa. Drzwi pokojowe posiadają nie tylko funkcje praktyczne, ale również stylistyczne. Ważna jest ich konstrukcja i forma, a także design, który będzie komponował się z aranżacją wnętrza.

Drzwi pokojwe Gdańsk

Produkty, które oferujemy wykonane są z prawdziwego, najwyższej jakości drewna. Do aranżacji w jasnych odcieniach proponujemy drzwi z drewna bukowego i jesionowego, natomiast dla ciemnego wystroju wnętrza, produkujemy skrzydła pokojowe z dębu bądź drzewa orzechowego.

Nasze elementy wyposażenia wnętrza są pełne klasy, nowoczesne i w pełni funkcjonalne. Kreujemy dla każdego, kto zapragnie posiadać we własnym domu drzwi wysokiej jakości, trwałe i solidne. Dbamy o każdy detal na kolejnych etapach produkcji, aby w efekcie końcowym nasze wyroby spełniały wymogi każdego naszego klienta. Realizujemy w pełni indywidualne projekty drzwi pokojowych według preferencji nabywców

Zobacz nasze realizacje