WALDREW - Schody, drzwi, kuchnie na wymiar z drewna

Witaj

w

świecie

Wal

Drew

tutaj

spotkasz

tylko

jakość

Oferta Rumia

Drzwi Rumia

Drzwi Rumia

Drzwi wewnętrzne Rumia są nieodzownym elementem każdego wnętrza. Drzwi wprawione w ramy wejściowe do każdego z pomieszczeń, zapewniają intymność, bezpieczeństwo i niwelują hałas dobiegający z pozostałych miejsc. Przy doborze drzwi wewnętrznych należy kierować się nie tylko ich wzornictwem i rozmiarem, ale także trzeba zwrócić uwagę na materiał, z jakiego są wytworzone oraz ich jakość. Bardzo ważnym detalem jest, aby dobrać drzwi Rumia zgodnie z zamontowanymi zawiasami – czy będą lewo czy prawostronne. Przy zakupie drzwi wewnętrznych dobrze jest dobrać takie, które będą pasowały do pozostałych elementów aranżacji, takich jak meble podłoga czy kolor ścian. Ład i harmonia w naszych wnętrzach, pozwalają wyciszyć zajęty i zmęczony umysł.

Drzwi wewnętrzne

  • Drzwi modułowe – sprawdzają się zazwyczaj w lokalach mieszkalnych. Pasują do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, art deco, romantycznym czy prowansalskim
  • Drzwi pokojowe – oczywiście służą do montażu w pokojach, ale nie tylko tych domowych i mieszkalnych. Świetnie sprawdzą się również w pokojach pomieszczeń biurowych.
  • Drzwi przesuwne – doskonałe drzwi wewnętrzne Rumia w małych pomieszczeniach, gdyż nie zabierają dodatkowej powierzchni, a także w tych dużych, służące jako „ruchome ściany”.
  • Drzwi ukryte – sprawiają wrażenie niewidocznych. Możemy nadać im kolor ścian malując lub nakładając tapetę. Pasują do wnętrz urządzonych z prostotą, minimalistycznych i nowoczesnych.