WALDREW - Schody, drzwi, kuchnie na wymiar z drewna

Witaj

w

świecie

Wal

Drew

tutaj

spotkasz

tylko

jakość

Oferta Rumia

Schody Rumia

Schody Rumia

Planujesz wybudować piętrowy dom? A może projektujesz apartamenty z dodatkowymi kondygnacjami? Już na początkowym etapie planowania projektu powinieneś pamiętać o umieszczeniu schodów w odpowiednich miejscach.

Jest to nieodłączny element aranżacji, byśmy mogli przemieszczać się swobodnie po całej powierzchni naszej nieruchomości. Schody wewnętrzne Rumia powinny być solidne, by gwarantować bezpieczeństwo lokatorów, ale także powinny pasować do pozostałej części stylistyki wnętrza.

Na rynku można spotkać wiele rodzajów materiałów, z których wytwarzane są schody - szkło, beton, materiały drewnopodobne, a także prawdziwe drewno -  jest najtrwalszym i bardzo estetycznym tworzywem do wyrobu elementów wyposażenia wnętrz. Jest naturalnie piękne, wyposażone w tzw. słoje, które tworzą zdobienia. Schody drewniane Rumia w dzisiejszych czasach stały się ważnym elementem w kwestii upiększania pomieszczeń, dlatego należy pamiętać, aby dobrać odpowiednie do stylistyki aranżacji.

Schody wewnętrzne

Schody drewnianie Rumia mogą stanowić dla Ciebie doskonałe rozwiązanie przy urządzaniu wnętrz. Są bardzo uniwersalne dzięki wykorzystaniu różnego rodzaju drewna, które charakteryzuje się zróżnicowana kolorystyką - od bardzo jasnych, które rozświetlą dodatkowo twoje lokum, po te bardzo ciemne, nadające majestatycznego uroku.

Nasza firma oferuje schody wewnętrzne, wykonane z wysokogatunkowego drewna - buku, dębu, jesionu i orzecha. Wykonujemy indywidualne projekty według preferancji naszych klientów, doradzamy w wyborze schodów do stylu oraz metrażu pomieszczeń i najważniejsze - dbamy o każdy detal przy produkcji schodów drewnianych.